На Гадяччині провели в останній путь Захисника України

9 травня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, чин відспівування Захисника України Олександра Тихоненка звершив благочинний Гадяцького округу протоієрей Ігор Цебенко у співслужінні кліриків благочиння.

Старший сержант Олександр Тихоненко загинув 20 січня 2023 року поблизу села Благодатне, що на Донеччині. У складі евакуаційного екіпажу Олександр їхав забирати своїх поранених та загиблих побратимів.

Олександр Тихоненко народився 10 вересня 1991 року селі Броварки. У шість років пішов до першого класу Броварківської школи. Після того як школа у селі закрилася школа навчання продовжив у Гадяцькій школі-інтернаті.

Після 9 класу вступив до Лохвицького медичного училища, після закінчення якого продовжив здобувати медичний фах у Київському національному медичному університеті імені Богомольця.

Олександр Тихоненко пішов на фронт у розпал АТО. Січень-лютий 2015 року — це бої за Дебальцеве.

Після Дебальцевого хлопець дослужував за контрактом, повернувся додому, працював у різних організаціях, а потім у 2021 році знову підписав контракт.

У січні 2022 року Олександр Тихоненко знову підписує контракт — тепер зі 116-ю бригадою Сил територіальної оборони (Полтавщина) та служить фельдшером медичного пункту 146 батальйону.

Олександр Тихоненко був складі групи, яка звільняла окуповану росіянами Гадяччину у лютому-березні 2022 року.

У воїна залишилася мама, сестра, племінниця й бабуся.

Олександр Тихоненко нагороджений відзнакою Президента «За участь в антитерористичній операції», медаллю «Захиснику батьківщини», нагрудним знаком «Учасник АТО» (нагорода Генерального штабу Збройних сил України) та медаллю «Доброволець».

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *