Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
На Кобеляччині провели в останню путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

На Кобеляччині провели в останню путь Захисника України

17 березня жителі Кобеляцької громади провели в останню путь 18-річного Захисника України Віталія Лісного.

Чин відспівування звершив настоятель Свято-Покровського храму м. Кобеляки протоієрей Георгій Момоход.

Віталій народився 31 жовтня 2003 року в селі Лисенки, що на Кобеляччині, навчався у Василівській 9-річній школі, яку закінчив в 2019 році. Далі пішов навчатися у Горішньоплавнівське вище гірничо-збагачувальне училище.

Не закінчивши навчання, Віталій 29 листопада минулого року був призваний на строкову службу у Збройні Сили України. Півтора місяці проходив службу в навчальній частині Житомира. Далі був направлений у Миколаїв, в 79-ту бригаду десантно-штурмових військ.

25 лютого під час бойових дій у Миколаєві отримав поранення, не сумісне з життям.

Поховали Віталія на міському цвинтарі в Кобеляках. Попрощатися із Захисником прийшло більше сотні мешканців міста, рідні та знайомі Віталія.

Із прощальними словами виступили міський голова Олександр Копелець, військовий комісар Петро Андрушко, староста Вільховатського округу Володимир Скляренко.

Коли проходила поховальна церемонія, у Полтавській області була оголошена повітряна тривого і по всьому місту звучала сирена.

Вічна пам’ять Герою!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *