Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
На Новосанжарщині прощались із Захисником України – Новини Полтавської Єпархії

На Новосанжарщині прощались із Захисником України

3 вересня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Новосанжарського округу протоієрей Ярослав Михайлик у співслужінні благочинного Машівського округу протоієрея Анатолія Чулея звершив чин відспівування Захисника України, парафіянина храму Різдва Іоанна Хрестителя села Дудкин Гай, Михайловського Сергія Віталійовича.
Воїн загинув 29.08.2023 року в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області при виконанні бойового завдання.
Сергій Віталійович народився 14 березня 1984 року в с. Риботин, Коропського району, Чернігівської області.
Виховувався у звичайній сільській родині П’ятак Валентини Петрівни та П’ятака Василя Миколайовича. Дитинство та юність пройшли у с. Дудкин Гай, тут одружився та створив власну сім’ю, разом з дружиною виховували малолітню доньку.
Як і всі члени родини був глибоко віруючою людиною. Цікавився історією, особливо його цікавила історія Дудкиногаївської Церкви Різдва Іоана Предтечі, про яку за життя зібрав немало інформації, планував написати книгу з історичними відомостями про церкву та рідне село Дудкин Гай, в якому виріс та жив.
Сергій Віталійович був надійною опорою для дружини, гордістю для своїх батьків, клопітким, добрим, чуйним та люблячим батьком, хорошим господарем, був постійним прихожанином храму Божого.
Царство небесне та вічна пам’ять новопреставленому рабу Божому воїну Сергію!
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *