Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 15-та після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 15-та після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням

25 вересня 2022 року, в Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Високопреосвященніший Филипп, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі села Орлик Кобеляцького благочинного округу.
Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму с. Шарівка Царичанського благочиння Камянської єпархії архімандрит Антоній (Кияниченко), прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, настоятель храму протоієрей Олександр Вдодович, клірики благочиння та Полтавське духовенство.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.
Після запричасного вірша протоієрей Миколай Довганич звернувся до пастви зі словом проповіді.
Після завершення Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.
Благодійники та активні парафіяни храму були нагороджені Архієрейськими грамотами.
Настоятель храму протоієрей Олександр був удостоєний чергової ієрархічної нагороди – права служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до «Херувімської пісні».
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *