Неділя 19-та після П’ятидесятниці

18 жовтня 2020 року, в 19-ту Неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі смт. Диканьки.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Диканьсько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик, настоятель храму протоієрей Євгеній Полтавець, клірик Лодзинської єпархії Польської Православної Церкви ієродіакон Олександр (Мокрищев), клірики благочиння та міста Полтави.

На малому вході за старанне пастирське служіння ієрей Георгій Гичун був нагороджений правом носіння наперстного хреста.

За Богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після запричастного вірша проповідував протоієрей Михаїл Волощук.

Після відпусту Високопреосвященніший митрополит Филип подарував настоятелю храма ікону Спасителя і вручив йому Богородичну просфору з добрими побажаннями на честь Дня Народження, яке отець Євгеній відзначив 12-го жовтня. Також отця настоятеля привітала голова Велико-Будищанська сільради Покутня Христина Степанівна і подарувала йому ікону преподобного Гавриїла Афонського.

По закінченню Богослужіння Владика разом з духовенством приєдналися до всеукраїнської ініціативи 2020 року “Посади дерево” і висадили на території Свято-Троїцького храму черешню.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *