Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 34-та після П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 34-та після П’ятидесятниці

31 січня 2021 року, у Неділю 34-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, звершив Божественну літургію в храмі на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Миргород.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, настоятель храму, благочинний Миргородського округу протоієрей Петро Товстяк, клірик Свято-Успенського кафедрального собору м. Миргород ієрей Віктор Черепинець та духовенство м. Полтави.

На малому вході за ревне пастирське служіння ієрей Віктор Черепинець був нагороджений правом носіння палиці.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Проповідував протоієрей Миколай Довганич.

До дня 30-річного ювілею з дня священницької хіротонії протоієрей Петро Товстяк був удостоєний грамоти Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви. 

Після богослужіння Владика відзначив благодійників та активних парафіян храму Архієрейськими грамотами, звернувся з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *