Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя 7-ма після Пасхи – Новини Полтавської Єпархії

Неділя 7-ма після Пасхи

28 травня 2023 року, в Неділю 7-му після Пасхи, святих отців I-го Вселенського Собору, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі селища Опішня Зіньківського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Зіньківського округу протоієрей Іоан Бабич, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, настоятель храму протоієрей Володимир Бабич та Полтавське духовенство.

Піснеспіви божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За ревне пастирське служіння та з нагоди 30-річчя священицької хіротонії настоятель храму протоієрей Володимир Бабич був нагороджений правом носіння митри.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував священик Андрій Овсій.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом і благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *