Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя про блудного сина – Новини Полтавської Єпархії

Неділя про блудного сина

20 лютого 2022 року, в Неділю про блудного сина, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Андріївському храмі смт. Чутове.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, настоятель храму, благочинний Чутівського округу протоієрей Олег Коваленко, клірики благочиння та гості в священному сані.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя та здоров’я хворих.

Також, під час богослужіння були вознесені сугубі молитви про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після запричастного віршу проповідував протоієрей Михаїл Волощук.

З благословення Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія за заслуги перед Українською Православною Церквою благодійники парафії були удостоєні церковних нагород: Корольов Микола Павлович – ордену Святителя Миколая Чудотворця, Петренко Юрій Васильович – ордену святого великомученика Георгія Побідоносця.

По завершенні Божественної літургії Владика звернувся до вірян зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *