Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Неділя про самарянку (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

Неділя про самарянку (+ВІДЕО)

Прес-служба Полтавської єпархії інформує, що 17 травня 2020 року, в 5-у Неділю після Пасхи, про самарянку, Високопреосвященніший Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію у Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Миколай Довганич та соборне духовенство.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про позбавлення від згубної пошесті і смертоносної зарази та прохання про всіх медичних працівників, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після запрічастного вірша протоієрей Микола Довганич звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходько.

Після богослужіння Владика звернувся до вірних з архіпастирським словом та благословив усіх.

У 5-у Неділю після Пасхи Церква згадує бесіду Ісуса Христа з самарянкою. В її особі Церква являє нам образ грішниці, що шукає порятунку та готової почути заклик Спасителя. Самарянка відразу повірила в Ісуса Христа. Чому? Коли Господь вказав їй на її гріховність, вона відразу визнала себе грішницею. Це початок покаяння … І це відкрило їй очі, бо покаяння відкриває двері пізнання Бога. Ніяке зовнішнє знання християнських істин не наближає до Бога, наближає тільки покаяння. Свята Церква нагадує нам, що Господь Сам завжди йде назустріч тим, хто шукає святі істини і благодаті, та здатний до каяття, милостиво дає їм дари Свої керує їхнім спасінням, а через них рятує інших.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *