Освячення храму у селі Зубівка

24 листопада 2019 року в 23-тю Неділю по П’ятидесятниці, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа в селі Зубівка Миргородського району чин освячення храму на честь Архістратига Божого Михаїла та Божественну літургію звершив віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший Веніамін єпископ Новосанжарський.

Його Преосвященству співслужили благочинний Миргородського округу протоієрей Іоан Созанський, настоятель Антоніє-Феодосіївського Потоцького чоловічого монастиря, що знаходиться в Кременчуцькій єпархії, архімандрит Василій (Анохін) та настоятель новозбудованого храму ієрей Серафим Труш.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму.

За труди на благо Української Православної Церкви орденом Святителя Миколая Чудотворця був нагороджений Татарчук Анатолій Петрович.

Архієрейськими грамотами були нагороджені пройняти Іван Максимович, Дінець Тетяна Миколаївна, Вільхова Оксана Григорівна, Очкас Тетяна Федорівна, Мельниченко Олександр Іванович, Прохватило Ніна Олександрівна, Михайлик Олег Віталійович, Михайлик Світлана Володимирівна.

На завершення Його Преосвященство привітав духовенство, парафіян та прочан , відзначив церковними нагородами благодійників храму та благословив усіх.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *