Волотери центру “Благо” та волонтери Свято-Троїцького храму смт. Котельви відвідали дитяче онкогематологічне відділення
Переглядів: 324 22 вересня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волотери центру “Благо” та волонтери Свято-Троїцького храму смт. Котельви...





