Паломницька поїздка до святинь Києва

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського 11 жовтня, у Неділю 18-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті Собору преподобних отців Печерських, що в Ближніх печерах спочивають, група паломників з Полтави відвідала святині Києва.

Паломники молилися за Божественною Літургією у Києво – Печерській Лаврі, яку очолив наш Предстоятель, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з сонмом архіпастирів.

Після цього, паломники відвідали інші монастирі столиці – Введенський, де вклонилися перед чудотворною іконою Божої Матері “Призри на смирение” та мощами преподобної Димитри Київської.

Також побували в Звіринецькому Архангело – Михайлівському монастирі, де помолилися в печерах ХІ століття, та Свято – Троїцькому Іонинському, де вклонилися перед мощами нашого земляка – преподобного Іони Київського.

Втомлені тілом, але піднесені духом, паломники поверталися додому, дякуючи Богу, що сподобив побувати в таких святих місцях, в день пам’яті преподобних отців Печерських!

Поїздка була організована Паломницьким відділом Полтавської єпархії.

Долучайтеся до наших поїздок! Разом буде цікаво!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *