Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломницька поїздка Полтавської “Молодіжки” – Новини Полтавської Єпархії

Паломницька поїздка Полтавської “Молодіжки”

22 лютого 2020 року, у вселенську батьківську суботу, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, під керівництвом прес-секретаря Полтавської єпархії протоієрея Миколая Довганича, відбулася Паломницька поїздка Полтавської “Молодіжки” імені Святителя Іларіона Полтавського (Юшенова) до святинь Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Паломництво розпочалося зі спільної молитви, священники Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, ігумен Афанасій (Бідний) та ієрей Сергій Дубовий співслужили братії Лаври за Божественною літургією та панахидою яка відбулася на завершення Богослужіння в Покровському соборі монастиря.

Після монастирської трапези паломники вирушили на єкскурсію до крейдових печер, протягом майже всієї історії монастиря ці печери були притулком для благочестивих іноків під час гонінь.

Також молодь завітала до Скита Всіх Святих. Дерев’яний храм, обнесений частоколом – мабуть, саме незвичайне зі споруджень Святогірья.

Далі Полтавська молодь вирушила до міста Ізюм, в якому відвідала Свято-Вознесенський кафедральний собор та Чоловічий монастир на честь Піщанської ікони Божої Матері. Історія прославлення цієї ікони пов’язана з життям місцешанованого святителя колишньої Білгородської єпархії Іоасафа Горленка (святителя Іоасафа). Біля монастиря є Святе Джерело Божої Матері з цілющою водою. Біля джерела є капличка-купальня, в якій охочі з молитвою підійшли під приємно освіжаючі струменем джерельної води.

На завершення паломництва, на всенічне бдіння полтавці зупинилися в Благовіщенському кафедральному соборі міста Харків. В цьому соборі знаходяться сидячі мощі Святителя Афанасія патріарха Царьградського, Лубенського Чудотворця, який є одним із покровителів Полтавської єпархії.

Полтавська “Молодіжка” щиро дякує організаторам поїздки за чудову нагоду подорожувати та молитися разом.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *