Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво до Святогірської Лаври – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво до Святогірської Лаври

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа 1 червня 2019 року, в Міжнародний день захисту дітей, відбулася паломницька поїздка вихованців недільної школи Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

По дорозі до Святогірської лаври діти разом з батьками відвідали меморіальний комплекс “Дробицький яр”, присвячений голокосту 1941-1942 рр.

Після короткої екскурсії по меморіалу всім була запропонована загальна трапеза.

У Святогірській лаврі паломники прослухали розповідь про історію монастиря, відвідали Успенський собор, де помолилися перед Святогірською чудотворною іконою Божої Матері, а також піднялися по монастирських печерах на Святу скелю.

Благословенням за крутий підйом по печерах для дітей стало помазання освяченим єлеєм після читання акафісту в храмі Свт. Миколи Чудотворця, розташованого на скелі.

На зворотному шляху паломницька група відвідала чоловічий монастир на честь Піщанської ікони Божої матері в м.Ізюм, де паломники вклонилися Піщанській чудотворній іконі Божої Матері та скупалися у Святому джерелі.

Перед відправленням в Полтаву паломники розділили трапезу і з Божою поміччю поїхали до рідного монастиря.

Такі поїздки стали традиційні для недільної школи Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря. Раніше були здійснені паломництва в Мгарський Спасо-Преображенський монастир, а також до святинь Харкова.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *