Паломницька поїздка до святинь Західної України

1-3 березня 2024 року, з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, група вихованців недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору міста Полтави, відвідала святині Західної України.

1 березня, юні паломники прибули до Свято-Успенської Почаївської Лаври, де помолились перед святинями, та зустрілися з намісником обителі – митрополитом Володимиром.

Владика благословив дітей, та побажав Божої допомоги в паломництві та і у всьому житті.

Суботній ранок 2 березня розпочався з Божественної Літургії у Троїцькому Соборі Почаївської Лаври.

Підкріпивши свої духовні сили богослужінням, а фізичні – смачною монастирською трапезою, паломники вирушили далі, на Буковину.

Спочатку відвідали скельний монастир у селі Хрещатик, а надвечір прибули до сучасної перлини Буковини – Банченського монастиря.

3 березня, в неділю про блудного сина, юні полтавські паломники молилися за Божественною Літургією, яку очолив митрополит Банченський Логнгін. За богослужінням, майже всі паломники приступили до Святої Чаші.

Після літургії була цікава екскурсія Вознесенським Банченським чоловічим монастирем від насельника обителі, а на зворотньому шляху відвідали ще і Кам’янець-Подільську фортецю.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *