Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво до Вознесенського храму Полтави – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво до Вознесенського храму Полтави

25 червня 2022 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, діти недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору разом з духовенством та викладачами здійснили подорож до Вознесенського храму міста Полтави.

Групу паломників гостинно зустрів клірик храму ігумен Тихон (Васильєв). Він розповів історію древнього Вознесенського храму. Зокрема, про жіночий монастир, який був раніше на цьому місці та про чудотворну Володимирську-Пушкарівську ікону Божої Матері.   Всі разом помолилися перед чудотворним образом. Після відбулося спільне чаювання. Бажаючі піднялись на храмову дзвіницю та спробували себе у якості дзвонарів.

Мета подорожі – познайомити дітей з православними храмами нашого міста, допомогти їм полюбити церкву, не боятися, проходячи повз, зайти, помолитися і просто знати, що Бог поруч.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *