Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Пам’ять первоверховних апостолів Петра і Павла – Новини Полтавської Єпархії

Пам’ять первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня 2023 року, в день пам’яті святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Петро-Павлівському храмі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоан Корнієнко, настоятель храму протоієрей Андрій Сімон та міське духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша зі словом проповіді до вірян звернувся протоієрей Михаїл Волощук.

Після завершення Божественної літургії відбувся Хресний хід навколо храму, після якого Високопреосвященніший Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

Також, за місцевою традицією, у цей день були освячені плоди, які достигають у цей час.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *