Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Пам’ять преподобного Сампсона Странноприїмця – Новини Полтавської Єпархії

Пам’ять преподобного Сампсона Странноприїмця

10 липня 2023 року, в день пам’яті преподобного Сампсона Странноприїмця, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в Свято-Сампсоніївскому храмі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корніенко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, настоятель Свято-Сампсоніївського храму протоієрей Костянтин Оніпко та міське духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричасного вірша зі словом проповіді до вірян звернувся ігумен Афанасій (Бідний).

Після завершення Божественної літургії Високопреосвященніший Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *