Панахида на могилі М. В. Скліфосовського (+ВІДЕО)


20 червня 2020 року, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип традиційно, напередодні дня медичного працівника, відслужив панахиду за всіх спочилих лікарів Полтавщини на могилі видатного вченого та хірурга М.В. Скліфосовського, яка знаходиться в районі Яківці м. Полтави.

У панахиді взяли участь Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи УМСА Ксьонз Ігор Володимирович, головний лікар Полтавської обласної лікарні Оксак Григорій Анатолійович, голова асоціація хірургів Полтавської області Шейко Володимир Дмитрович, професора медичної академії та завідувачі відділень полтавських лікарень.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство міста Полтави.

Після панахиди митрополит Филип звернувся до присутніх зі словом проповіді. Відмітив великий вклад М.В. Скліфасовського у відчизняну медицину, поздоровив усіх присутніх лікарів з професійним днем.

Владика подякував усім медикам за ту високу місію, яку вони несуть за для спасіння людей ризикуючи власним життям, особливо в сьогоднішніх умовах пандемії коронавірусу. Побажав божої допомоги та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *