Пасхальна радість для дітей

В дні Пасхальних свят 15-16 травня 2024 року голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, ключар храму на честь ікони Знамення Пресвятої Богородиці м.Полтави ієрей Сергій Дебре разом з волонтерами центру “Благо” та аніматорами відвідали Полтавську обласну психіатричну лікарню ім. Мальцева і Полтавський навчально-реабілітаційний центр в с.Михайлівка.

Метою відвідування було поздоровлення дітей, які навчаються та проходять курс лікування у вказаних структурах, зі святом Воскресіння Христового і надання їм гуманітарної допомоги.

Священники привітали працівників адміністрації та дітей з найважливішою подією в нашому житті – Пасхою Хри стовою, розповіли про значення Свята Свят, піднесли разом з усіма присутніми спільні молитви до Воскреслого із мертвих нашого Спасителя.

Волонтери та аніматори запропонували дітям цікаві ігри та розваги, що викликало у дітей радість, захоплення і бажання прийняти живу участь у заходах. По закінченні спілкування була надана благодійна допомога від небайдужих людей у вигляді іграшок, пледів, взуття, пасок, різних солодощів,макдональдсів та інших продуктів харчування, за що у відповідь пролунали теплі слова подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *