Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських в Барі (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

Перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських в Барі (+ВІДЕО)

22 травня 2020 року, в день святкування перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських в Барі, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Полтавської єпархії, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший Веніамін, єпископ Новосанжарський, благочинний Горішньоплавнівского округу протоієрей Георгій Граб, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, викладачі семінарії в священному сані.

На Малому Вході за сумлінне пастирське служіння протоієрей Георгій Коваленко був нагороджений правом носіння хреста з прикрасами.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання про позбавлення від згубної пошесті і смертоносної зарази та прохання про всіх медичних працівників, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після запрічастного вірша протоієрей Георгій Коваленко звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За труди на благо Української Православної Церкви благодійники були нагороджені благословенними Архиєрейськими граматомі.

Після закінчення Божественної літургії Архіпастир звернувся до парафіян зі словом настанови та благословив усіх.

Еще больше информации на наших страницах Facebook и Instagram.

Также приглашаем посетить наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *