Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Піст з користю для душі – Новини Полтавської Єпархії

Піст з користю для душі

22-24 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованки недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору були на послуху у Богородицькому Горбанівському жіночому монастирі.

 

День починався з зарядки, ранкових молитов, сніданку і посильного послуху. Дівчата збирали овочі та ягоди, допомагали їх заготовляти на зиму. Підмітали, загрібали, доглядали за квітами. Вчилися трудитися з молитвою і смиренням. Відвідували богослужіння в храмі і, з благословіння ігумені монастиря матушки Ангеліни, співали та читали на кліросі.

Також дівчатка розвивалися творчо. Був урок малювання аквареллю та розпис печива до благодійного ярмарку.

Обов’язково ходили окунатися до святого джерела.

Звичайно, знаходили час і на відпочинок – купалися в озері та грали в пляжні ігри.

Після вечірніх молитов, разом із сестрами монастиря, здійснювали традиційний хресний хід навколо храму.

Пізніми теплими літніми вечорами збиралися біля багаття, де дружно співали улюблені пісні та просто спілкувалися спостерігаючи за зоряним небом.

Дні проведені в обителі пролетіли неймовірно швидко але за цей, недовгий час, для усіх вона стала рідною, ніби другою домівкою.

Подібними заходами викладачі недільної школи хочуть привити дітям любов до храму і нагадування про те, що піст це особливий час, коли вкрай необхідно робити добрі справи.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *