Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Престольне свято Пантеймонівського храму Карлівки – Новини Полтавської Єпархії

Престольне свято Пантеймонівського храму Карлівки

9 серпня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського, в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук очолив Божественну літургію на подвір’ї перед Свято-Пантелеймонівським храмом м. Карлівки.

Його Високопреподобію співслужили благочинний Машівського округу протоієрей Анатолій Чулей, благочинний Карлівського округу священник Богдан Довбака та духовенство єпархії.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *