Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Престольне свято Спаського храму м. Полтави – Новини Полтавської Єпархії

Престольне свято Спаського храму м. Полтави

29 серпня 2023 року, у день перенесення із Едеси в Константинополь Нерукотворного Образу (Убрусу) Господа Ісуса Христа, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Спаському храмі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу і настоятель храму протоієрей Іоанн Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, духовенство Спаського храму та міста Полтави.

На малому вході за ревне служіння Церкві Христовій клірик храму протоієрей Сергій Антонюк був удостоєний права носіння палиці.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша протоієрей Сергій Антонюк звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

Після закінчення Літургії Високопреосвященніший Владика звернувся до богомольців з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *