Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Продовжує свою роботу Гуманітарний центр Полтавської єпархії – Новини Полтавської Єпархії

Продовжує свою роботу Гуманітарний центр Полтавської єпархії

Гуманітарний центр допомоги біженцям і вимушеним переселенцям був створений з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа 16 березня 2022 року при Полтавському єпархіальному управлінні.

Саме в цей день до Полтави прибув гуманітарний вантаж, наданий Полтавській єпархії Чернівецько-Буковинською єпархією УПЦ: 20 тон продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни тощо, які зібрала для українців братня Румунська Православна Церква.

Символічно, що штаб Гуманітарного центру розмістився у стінах єпархіального храму на честь Усіх святих землі Полтавської, які, віримо, приймають під свій молитовний захист усіх постраждалих, біженців та переселенців. Саме сюди щодня приходять люди з Харкова, Сум, Маріуполя, Охтирки та інших місць, де відбуваються бойові дії, щоб отримати допомогу.

Волонтери та священники надають не лише матеріальну допомогу, але і слово розради та втіхи, адже постраждалі люди вкрай потребують відчувати опіку, небайдужість та надію на те, що врешті решт війна припиниться, рани, завдані українському народу, загоються, а на нашій землі запанує мир.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *