Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Продовжує свою роботу Туристичний клуб «Мономах» – Новини Полтавської Єпархії

Продовжує свою роботу Туристичний клуб «Мономах»

З благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа при Духовно-просвітницькому центрі Свято-Миколаївського архієрейського подвор’я міста Горішні Плавні продовжує свою діяльність Туристичний клуб «Мономах».
Директор центру – викладач Полтавської Міссіонерської Духовної Семінарії протоієрей Георгій Коваленко.
17 березня 2023 року в Духовно-просвітницькому центрі відбувся тренінг з надання першої домедичної допомоги.
Проводила заняття вихованка Недільної школи Юля Паливода, яка навчається в Київському медичному інституті.
Туристичному клубу в подяку за допомогу та підтримку від воїнів з 3-ої танкової бригади був переданий особливий подарунок. Для всіх вихованців нашого клубу такий подарунок є дуже цінним! Вони щиро дякують за підтримку, натхнення та чекають особистої зустрічі із Захисниками України!
Сьогодні в Україні національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства. Формування високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності свого народу – першочергове завдання клубу «Мономах» у справі навчання та виховання підростаючого покоління.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *