Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Речовий банк волонтерського центру “Благо” – Новини Полтавської Єпархії

Речовий банк волонтерського центру “Благо”

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та завдяки зусиллям і ентузіазму волонтерів центру “Благо”(керівник – протоієрей Андрій Сімон) та благодійникам при храмах святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії та при Петро-Павлівському храмі м.Полтави діє речовий банк, в якому допомогу у вигляді одягу, взуття та інших речей першої необхідності може отримати кожна нужденна людина щонеділі в першій половині дня (після завершення Божественної літургії).

Тим категоріям населення (дітям-сиротам,хворим людям,засудженим,вимушеним переселенцям,самітнім людям), які не можуть відвідати банк, перебуваючи в інтернатах,соціальних центрах,притулках,лікарнях,в’язницях та інших закладах, волонтери надають допомогу банку шляхом відвідування їх на місці постійного перебування.

Так, 6 лютого таку необхідну допомогу в вигляді духовної літератури, продуктів харчування, ігор, іграшок, одягу, взуття, засобів гігієни та іншого отримали діти, які знаходяться в Полтавському навчально-реабілітаційному центрі м. Полтави, навчально-реабілітаційному центрі с. Михайлівка. Також допомога була надана бездомним, людям в минулому засудженим, які тимчасово проживають в Центрі адаптації для бездомних (м.Полтави) та вимушеним переселенцям.

Між священиками і тими, хто отримав допомогу, відбулося спілкування на духовні теми.

Керівництво закладів і установ разом з тими, хто перебуває під їх опікою, щиро вдячні благодійникам.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *