Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Різдвяні концерти у Горішніх Плавнях – Новини Полтавської Єпархії

Різдвяні концерти у Горішніх Плавнях

6 та 7 січня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа вихованці недільної школи Свято-Миколаївського собору м. Горішні Плавні вітали вірян з Різдвом Христовим.

6-го січня у Свято-Миколаївському соборі після святкового вечірнього Богослужіння відбувся концерт колядок. Піснеспіви та колядки виконували хор собору та хор недільної школи під керівництвом Наталії Михайлівни Мажарової.

7-го січня після ранкового Богослужіння у Покровському храмі, що знаходиться на другому поверсі Духовно просвітницького центру при Свято-Миколаївському архієрейському подвір’ї, відбулося святкове чаювання та Різдвяний ранок для вихованців середньої та молодшої груп, виставу підготувала старша група недільної школи.

Після спектаклю діткам були вручені подарунки.

Також, в цей день, коли всі діти знаходилися на виставі, благочинний Горішньоплавнівського округу протоієрей Георгій Граб провів для батьків бесіду на тему свята Різдва Христового. Отець Георгій розповів про історію, сенс та важливість цього свята для кожного християнина.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *