Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Різдвяний концерт у Нових Санжарах – Новини Полтавської Єпархії

Різдвяний концерт у Нових Санжарах

9 січня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, в Свято-Троїцькому храмі смт. Нові Санжари відбувся Різдвяний концерт духовної та вокально-хорової музики.

Почесним гостем заходу став вікарій Полтавської єпархії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін.

Розпочався концерт співом тропаря Різдву Христовому та декількох колядок у виконані хору Свято-Троїцького храму Нових Санжар.

Далі співом колядок та різдвяних пісень прославляли новонародженого Христа хорові колективи Спасо-Преображенського храму с. Горобці, Свято-Георгіївського храму с. Лелюхівка та Хрестовоздвиженського храму с. Малий Кобелячок.

Напрочуд зворшливим стало виконання відомих колядок “Нова радість” та “Добрий вечір тобі, пане господарю” зведеним хором вокальних колективів, а разом з ними – і усіма присутніми.

Після завершення концерту до присутніх звернувся Високопреосвященніший архієпископ Веніамін. Владика подякував всім колективам за участь, а також побажав усім не зупинятися і не гаснути у своєму стремлінні до Бога.

Насамкінець настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Володимир Костенко запросив усіх присутніх до частування чаєм та різдвяними солодощами.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *