Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Різдвяний концерт – Новини Полтавської Єпархії

Різдвяний концерт

11 січня 2024 року відбувся різдвяний концерт храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтави, в якому прийняли участь вихованці недільної школи  та прихожани.

Творчий захід був наповнений піснеспівами, колядками, танцями, інсценізаціями, інструментальною музикою у виконанні дитячих хорів середньої та старшої груп. Весь концерт був об’єднаний в одну казку “Різдвяні пригоди Снігуроньки”, в якій Ялинка та Зірочки розповідали Снігуроньці про свято Різдва Христового.

Далі увазі  глядачів була представлена “Казка про Пані”, в якій Пані дізнавалася у лісових звірят що важливіше на Різдво – кутя, колядки, подарунки, чи віншування.

Не обійшлося без веселих жартів і негативних казкових персонажів. Баба Яга та її вірні слуги були обурені, що їх не запросили на свято, і вирішили накапостити – спалити прикрашену ялинку і зупинити свято! Але Добра Фея разом з дітьми не дозволила цьому статися. В рухливому таночку  негативні персонажі подобрішали і вирішили залишитися разом з усіма святкувати Різдво Христове! І цього разу добро та любов перемогло зло!

Наприкінці вітальне слово сказав гість свята протоієрей Андрій Сімон, який привітав всіх з народженням Спасителя світу і побажав, щоб в низці довгих буднів свято Різдва Христового виблискувало яскравою зіркою і наповнювало серця любов’ю та радістю.

Наостанок діти отримали від настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Михаїла Бабича солодкий подарунок – святковий торт!

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *