Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Різдвяний вечір недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору – Новини Полтавської Єпархії

Різдвяний вечір недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору

15 січня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбувся різдвяний вечір підготовлений вихованцями недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору.

Свято розпочалось вітальним словом ключаря собору протоієрея Миколая Довганича, який розповів історію та значення Різдва Христового.

Звучали відомі колядки у виконанні дитячого хору. Було продекламовано чудові вірші про народження Спасителя.

Діти представили різдвяні сценки. Кожна з них була, по-своєму, гарною, проте обидва сюжети об’єднувало спільне бажання: донести до глядачів важливість події народження на світ Богонемовляти та привернути увагу до добра і зла, які діються навколо нас, сили щирої молитви та радості від добрих справ во ім’я Господнє.

По завершенні концерту викладач недільної школи священник Нікіта Кузьмик провів пізнавальну вікторину. Також він подякував дітям за ту радість, яку вони подарували всім присутнім, побажав їм бути справжніми християнами та гарно вчитися.

Щирі усмішки, приємна атмосфера та чудові виступи дітей подарували кожному незабутні, теплі враження. На душі у глядачів стало затишно і легко.
Насамкінець на всіх дітей чекала святкова трапеза і подарунки.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *