Розпочав роботу I Молодіжний літній богословський інститут
1 липня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, на базі Полтавської місіонерської духовної семінарії розпочав роботу I Молодіжний літній богословський інститут. У цьому році Інститут присвячує свою роботу літургічній тематиці.
Молодіжний літній богословський інститут – спільний проект Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства із Синодальним відділом УПЦ у справах молоді, метою якого є місіонерсько-катехізаторська просвіта молодого покоління України та популяризація православної духовної освіти. Це п’ять днів спільного життя студентів і викладачів, час, який наповнений навчанням і спілкуванням, молитвою і відпочинком на березі Дніпра.
На навчання у богословському інституті прибула молодь з Київської, Білоцерківської, Сумської, Харківської, Полтавської, Кременчуцької, Івано-Франківської, Тульчинської, Житомирської, Овруцької, Дніпропетровської, Криворізької та Запорізької єпархій УПЦ.
У актовій залі семінарії відбулося відкриття Інституту. Віце-ректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звернувся до учасників з вітальним словом та передав слова вітання від Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа – голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства. Далі відбулося знайомство і бесіда Високопреосвященнішого Іони, архієпископа Обухівського, голови Синодального відділу у справах молоді з учасниками. Архіпастир відповів на численні запитання молоді.
Після бесіди владика Веніамін провів для учасників екскурсію по навчальному закладу: ознайомив з розписом семінарського храму прп. Нестора Літописця, показав бібліотеку, навчальні аудиторії та спортзал. Під час екскурсії владика розповів про історію Семінарії та її діяльності сьогодні.
Напередодні дня пам’ятісвятителя Іоанна Максимовича, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, у Трьохсвятительському храмі було звершено місіонерське всенічне бдіння. Богослужіння зупинялось і єпископ Веніамін пояснював історичні та богословські аспекти тих чи інших його частин.
На учасників далі чекають цікаві лекції, бесіди, кінолекторії, спортивні заходи, екскурсії та інше.
Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.
Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.