Розрада для дітей

26 березня 2024 року прес-секретар Полтаської єпархії протоієрей Миколай Довганич та голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон спільно з волонтерами Центру «Благо» організували поїздку за участі дітей-сиріт, хворих дітей, дітей-інвалідів, дітей із сімей переселенців із зони активних  бойових дій, батьків і педагогів Полтавського навчально-реабілітаційного центру до Богородицького Горбанівського жіночого монастиря та Екопарку в с.Ковалівка, що поблизу м.Полтави.

Священнослужителі спілкувалися з дітьми та дорослими на духовні теми, розповідали про християнські цінності, історію обителі, роль Пресвятої Богородиці в справі нашого спасіння. Ігуменя Ангеліна розповіла про повсякденне чернече життя монастиря. Були піднесені загальні молитви до Бога і Цариці Небесної. Потім гості мали радість відвідати Джерело Божої Матері і бути учасниками монастирської трапези.

“Екопарк” Ковалівка” – це не лише місце сімейного відпочинку, а об’єкт, де знаходиться велике різноманіття тварин, птахів і плазунів, спілкуючись з якими, людина починає відчувати себе по іншому, дивитися на життя з розумінням того, що Той, хто створив премудро у Своїй красі і любові світ, безмежний у Своїй величі. Проявляючи піклування та ласку до братів наших менших, ми виконуємо волю Божу, стаємо досконалішими.

Дякуючи благодійникам і волонтерам, діти стали учасниками смачного обіду.  Духовно – культурний захід приніс духовну користь і знання, радість спілкування, позитивні емоції, нові враження, елементарне людське задоволення всім  учасникам заходу.

У відповідь – всім благодійникам слова щирої подяки.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *