Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
«Ще молимося за упокій душ спочилих рабів Божих від голоду безбожною владою заморених» – Новини Полтавської Єпархії

«Ще молимося за упокій душ спочилих рабів Божих від голоду безбожною владою заморених»

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, у всіх храмах Полтавської єпархії Української Православної Церкви були піднесені заупокійні молитви з проханнями і моліннями до Господа, прийняти душі всіх постраждалих і безвинно убієнних під час голодоморів 1921-1947 років.

Однією з бід випали на долю нашого багатостраждального українського народу, став голодомор-геноцид. Важко навіть уявити, що для втілення планів і амбіцій ряду безбожних чиновників, багатьом мільйонам людей довелося віддати свої життя. В роду кожного з нас є предки постраждалі в ті темні часи. Як так могло статися в країні з самою родючою землею і самими працюючими людьми. Відповідь проста – вовки вдерлися в отару і розігнали овець.

Цей день необхідно пам’ятати, ці події необхідно відкривати дітям, цю пам’ять необхідно підігрівати. Нові покоління повинні знати що відбувалося насправді, повинні молитися за своїх предків, повинні докласти максимум зусиль, щоб ніколи більше Бог не дав нашому народові таке випробування.

Вічна пам’ять усім безвинно убієнним і від голоду померлим!

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *