Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Щорічний православний дитячий табір «Хвиля» – Новини Полтавської Єпархії

Щорічний православний дитячий табір «Хвиля»

З 15 по 24 липня 2019 року з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського для вихованців недільної школи, що діє при храмі Різдва Христового м. Зіньків було проведено щорічний православний дитячий табір «Хвиля» на березі Азовського моря.

Організатором заходу, уже більше п’ятнадцяти років поспіль, є їх духовний наставник протоієрей Іоан Бабич.

Спільна молитва, духовні бесіди тісно перепліталися з купанням у морі, різними конкурсами, пляжними іграми та іншими розвагами.

Православна складова табору включала обов’язкову участь у недільному богослужінні, діти мали змогу сповідатися і причаститися святих Христових Таїн. Цього року відпочиваючим пощастило потрапити на урочисту Божественну Літургію з нагоди десятиліття  від пам’ятної події освячення Георгіївського храму с. Генічеської Гірки. Святкову службу з цієї нагоди очолив Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Панувала домашня атмосфера: вітали з іменинами, з днем народження, готували концерт і театральні постановки і водночас допомагали на кухні, чистили картоплю і мили посуд! Це була неначе одна велика родина яку об’єднували любов, взаємодопомога і віра. 

З упевненістю можна сказати, що з Божою поміччю відпочинок в таборі “Хвиля” вдався на славу. Діти отримали масу позитивних емоцій від моря, погоди і найголовніше – від спілкування один з одним, за що висловлюють велику вдячність організаторам табору. 

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *