Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя у дні карантину – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя у дні карантину

У дні карантину, коли багато людей повинні залишатися вдома, і, відповідно, не мають можливості забезпечувати себе необхідним, волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва Полтавської єпархії УПЦ (керівник – протоієрей Андрій Симон) не змогли залишитися байдужими до потреб земляків. Вони, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відразу зайнялися справами милосердя.

Волонтери взялися за пошиття захисних масок, які потім були передані засудженим, які перебувають в Державній установі “Божківська виправна колонія (номер 16)”, через її адміністрацію.

Небайдужа молодь також відвідує одиноких, хворих, людей похилого віку, багатодітні сім’ї, сиріт, несучи всім світло своєї любові та турботи і доставляючи продукти харчування (картоплю, цибулю, гречку, макарони, цукор), предмети першої необхідності та засоби індивідуального захисту.

Сьогодні кожен усвідомлює, що в нинішній непростий час ця волонтерська допомога особливо важлива, адже крім матеріальних труднощів у людей є велика тривога, особливо це стосується людей похилого віку. А волонтерське тепле слово та тепла посмішка втішають і дають розуміння, що людина не кинута, а також вселяють надію, що і ці негаразди, з Божою допомогою, будуть подолані.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *