Справи милосердя

19 грудня 2022 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери Центру «Благо» на чолі з керівником єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієреєм Андрієм Сімоном та священнослужителями Полтавської єпархії відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева, навчально-реабілітаційний центр села Михайлівка, навчально-реабілітаційну школу-інтернат для глухих дітей, Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер, Полтавський обласний ліцей ім. С.Русової, Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі Благодійної організації «Світло надії» та Горбанівський геріатричний пансіонат для літніх людей.

Житіє святителя Миколая Чудотворця – яскравий приклад любові до Бога і ближнього. Тому, шануючи цього святого, ми маємо також творити справи милосердя.

Священники поздоровили з великим святом тих, кого відвідали, та адміністрацію закладів і установ.

Волонтери провели цікаві ігри.

В кінці були вручені очікувані подарунки.

Була надана гуманітарна допомога у вигляді різних продуктів харчування, одягу, предметів особистої гігієни, прального порошка, засобів для миття посуду, іграшок та багато інших речей.

Всі, хто отримав допомогу, щиро подякували всім благодійникам.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *