Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

11 вересня 2023 року, у день свята Усікновення чесної глави святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» міста Полтави священник Сергій Дебре, разом із волонтерами Центру “Благо” відвідали Полтавську обласну психіатричну лікарню ім. Мальцева.

Метою відвідування було надання духовної та матеріальної допомоги пацієнтам установи і сім’ям переселенців із зони активних бойових дій, які проживають на території лікарні.

Так, гості зустрілися дітьми, які проходять курс лікування відтепер в новому приміщенні.

Священнослужителі поздоровили адміністрацію, лікарів та малих пацієнтів з великим святом, розповіли про значення і суть цієї євангельської події в житті людства.

Потім були піднесені молитви до Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та Матері Божої про одужання хворих, зміцнення в вірі,прощення гріхів,мир,любов і спасіння душ.

Волонтери проявили свою любов та піклування до дітей шляхом чуйного спілкування і організації та проведення цікавих розвиваючих ігр з ними.

Після цього були пригощання солодощами.

Загалом лікувальна установа отримала благодійну допомогу у вигляді різних продуктів харчування, ігор, іграшок, одягу, взуття та інших необхідних речей.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *