Справи милосердя

19 січня 2024 року, в день свята Хрещення Господнього, з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон здійснив чин освячення приміщень Полтавського центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі і дитячого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева.

На запрошення адміністрацій вказаних установ, священник прибув разом з волонтерами, які традиційно привітали всіх зі Святом та пояснили важливість для кожного християнина знаменної євангельської події – Хрещення Господнього.

Світла святкова радість не полишала ні гостей, ні представників керівництва структур, ні тих, хто вимушено перебуває в центрі та лікарні (а це – хворі діти, діти -сироти, діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій, люди без постійного місця проживання та люди із тяжким минулим) протягом всієї зустрічі. Під час спільних молитв і прикликання благодаті Пресвятого Духа, а потім окроплення місць тимчасового проживання людей богоявленською водою всі присутні, які молилися нашому Спасителю, проявляли віру в Нього і виражали надію на краще. Прагнули, щоб християнська любов, до якої закликає Господь, мир, якого чекаємо, воцарилися в душі кожної людини і запанували в усьому світі. А в майбутньому житті – всі ми отримати вічну нагороду.

Після завершення молебня, слів поздоровлення і теплого спілкування дітям та дорослим, які знаходяться в цих установах, була надана гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування від щирих благодійників. У відповідь пролунали теплі слова вдячності.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *