Справи милосердя

18 лютого 2024 року, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон та волонтери центру «Благо» відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім.Мальцева.
Гості поспілкувалися з медичним персоналом та надали благодійну допомогу дітям, які проходять курс лікування в 9-му відділенні цієї установи, а це – малі пацієнти (не просто хворі діти, а й, зокрема, діти – сироти, діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій) з різною степеню тяжкості захворювання.
Зрозуміло, що такі категорії дітлахів потребують особливої уваги, духовної та соціальної допомоги і повсякденної підтримки. Тому пожертви від небайдужих людей в вигляді продуктів харчування, предметів особистої гігієни, засобів санітарного призначення та інших речей першої необхідності були вкрай необхідними і своєчасними.
Адміністрація установи висловила слова щирої вдячності всім благодійникам. З самими ж дітьми, які перебувають в лікарні, зустрітися, на жаль, із-за карантинних обмежень, не вдалося.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *