Справи милосердя

24 червня 2024 року, в день Святого Духа, керівник єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон та священик Олександр Голохвастов разом з волонтерами центру “Благо” прийняли участь в декількох соціально-катехізаторських проектах, а саме: відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева, Центр адаптації для бездомних та звільнених з місць позбавлення волі осіб БО “Світло надії “, а також завдяки послугам “Нової пошти” надали гуманітарну допомогу засудженим людям, які відбувають покарання в ВК 56. 

Під час зустрічі з дітьми і дорослими, які з певних обставин проходять курс лікування, реабілітації або адаптації у лікувальній установі чи соціальному центрі, гості поспілкувалися з тими, хто їх з нетерпінням чекав, на теми духовності, обговорили актуальні питання сьогодення. Священники поздоровили представників адміністрації, дорослих і дітей зі Святом Святої Трійці, розповіли про суть та значення цієї важливої події. Волонтери проявили неабияку винахідливість і наполегливість у справі встановлення контакту з дітьми, організації спільних цікавих ігор, розваг.

На завершення заходу від небайдужих людей була надана благодійна допомога у вигляді святих ікон, продуктів харчування, іграшок. Засуджені люди, які відбувають срок покарання у виправній колонії 56, із-за неможливості їх відвідати безпосередньо, отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу за допомогою послуг “Нової пошти”.

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *