Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

По благословіню Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа волонтери Центру Благо, що існує при відділі благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії на чолі з головою організації – протоієреєм Андрієм Сімоном здійснили черговий вивіз речей для потреб матерів та дітей із зон бойових дій.

Напередодні речі були принесені до речового банку небайдужими прихожанами храмів нашої єпархії, ретельно випрані та відсортовані волонтерами для подальшого перевезення потребуючим.
Цього разу нам вдалося одягнути чимало діток віком від 0 до 2 років та від 6 до 16 років на Харківщині. Крім речей для немовлят було передано дитяче харчування.

Дякуємо всім небайдужим і нагадуємо, що прийом та видача одягу відбувається щонеділі з 11:30 до 13:00 на речовому банку Центру Благо, що розміщений в храмі мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії м. Полтава.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *