Справи милосердя

26 листопада 2023 року керівник єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, священик Сергій Дебре, протодиякон Георгій Лінд разом з волонтерами центру “Благо” відвідали дітей, які перебувають в 9-му відділенні Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева. 

Діти, які проходять курс лікування в цій установі (а це не просто хворі діти, а й діти із сімей переселенців із зони активних бойових дій, діти-сироти), потребують не лише медичного втручання, а перш за все духовної допомоги і духовного оздоровлення. Молитва до Господа, добре слово підтримки, відверте спілкування, посильна матеріальна допомога – це ті напрями діяльності віруючої людини, основані на вірі в Бога, які свідчать про нашу приналежність до істинного Православ’я і сутність нашої душі, яка по своїй природі християнка. Розмови про вічне і тимчасове, духовне і бездуховне, небесне і земне, а також цікаві, повчальні, корисні і розвиваючі ігри та заняття – саме те, чим була наповнена така радісна довгоочікувана зустріч маленьких пацієнтів і гостей.

На завершення цього важливого заходу кожна дитина отримала благодійну допомогу у вигляді різних продуктів харчування від небайдужих людей.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *