Справи милосердия

23 листопада 2023 року голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрец Андрій Сімон та протоієрей Вячеслав Кондратенко разом з волонтерами відвідали притулок для жінок та дітей БО “Світло надії” і Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БО “Світло надії” в м. Полтаві. 

Священники під час зустрічі з представниками керівництва вказаних установ, дорослими та дітьми, які пережили певні стресові ситуації і стали жертвами з різних причин конкретних життєвих обставин, поздоровили всіх присутніх з церковними святами. Пролунали такі необхідні і довгоочікувані слова духовної підтримки. Відбулося відверте і щире спілкування на теми Святого Євангелія, подій із історії Церкви, сучасного життя.

Дітей порадували не лише добрим словом утіхи, а й смачними солодощами. Загалом від небайдужих людей була надана благодійна допомога в вигляді святих ікон та різних продуктів харчування, адже підтримка нужденних має бути виражена в конкретних добрих вчинках любові та милосердя.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *