СТУДЕНТЦІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСІОНЕРСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ ВРУЧЕНА ІМЕННА СТИПЕНДІЯ ПРЕДСТОЯТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

У день пам’яті Небесного покровителя Київських духовних шкіл — преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, 9 листопада 2023 року, після Божественної літургії в Академічному храмі на честь прп. Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві, в Актовій залі обителі відбулися урочистості з нагоди Актового дня.

По благословенню Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, від студентів Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії в урочистих заходах Київських духовних шкіл прийняла участь студентка 4 курсу Іконописної школи прп. Порфирія Кавсокалівіта при ПМДС Єлизавета Паламар.

З благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія за відмінне навчання та зразкову поведінку Єлизавета була удостоєна іменної стипендії Предстоятеля Української Православної Церкви яку і отримала з рук Блаженнішого.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *