Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Святковий дзвін на честь Хрещення Київської Русі – Новини Полтавської Єпархії

Святковий дзвін на честь Хрещення Київської Русі

28 липня 2020 року, з Благословення Висопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, був проведений святковий дзвін на честь свята Хрещення Київської Русі та дня пам’яті святого рівнопостольного великого князя Володимира.

Такий чудовий подарунок нашому місту подарувала його православна молодь. Почали «церковний маршрут» з дзвіниці Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря, потім дзвонили з дзвіниці Макарівського кафедрального собору м.Полтави. Також не залишилися мовчати дзвони храмів с. Диканька, с. Нижні Млини та с. Щербані.

Суть цього заходу акцентувати увагу людей на важливості великого для нашої землі свята. Вважається що дзвін дзвонів очищає повітря і лікує від хвороб. Православний колокольний дзвін це унікальний вид музичного мистецтва на стику з духовністю, характерний тільки для нашої Церкви.

Чудова архітектура старовинних, діючих храмів і дзвіниць, їх що стосується серця звук – в цьому життя духовних традицій, в цьому краса нашої православної землі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *