Святкування на честь Горбанівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО)

13 липня 2020 року, в день святкування на честь Горбанівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у Свято-Макарівському кафедральному соборі м. Полтави, де постійно знаходиться чудотворний образ.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, ключар собору протоієрей Миколай Довганич, благочинні та духовенство єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від коронавірусу та про лікарів, які докладають зусиль у боротьбі з епідемією.

Після літургії Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

Після Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, а також Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Чин малого освячення води біля Святого джерела на місці знайдення у XVIII столітті чудотворної Горбанівської ікони.

В зв’язку з карантином, по благословінню Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, в цьому році традиційна хрестна хода не відбувся.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *