Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Святкування на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці в с. Щербані – Новини Полтавської Єпархії

Святкування на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці в с. Щербані

21 липня 2023 року, у день святкування на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у храмі святого Архистратига Михаїла с. Щербані був звершений молебень та прочитаний акафіст перед шанованим на цій парафії списком чудотворної Казанської ікони.

Раніше цей образ знаходився в Трьохсвятительській пустині с. Нижні Вільшани. Після розорення обителі зберігався у сім’ї благочестивих християн, а в минулому році їхніми нащадками був переданий до Михайлівського храму с. Щербані.

Після завершення молебню парафіяни на чолі з настоятелем священиком Олександром Чупікою здійснили паломництво до Горбанівського Богородицького монастиря.

Там прочани вклонилися святиням, омилися у святому джерелі Божої Матері та скуштували смачної монастирської трапези, яку з любов’ю приготували сестри обителі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *