Свято для особливих дітей

Ні з чим незрівнянні радість і трепет людини, яка бачить щасливі, сповнені любові і вдячності очі беззахисної дитини. Відкритий погляд, щире серце, але поранена душа. Мабуть так можна охарактеризувати дітей – сиріт, дітей із неблагополучних сімей, хворих дітей, дітей із сімей переселенців із зони активних бойових дій, які перебувають у Полтавському навчально-реабілітаційному центрі в с. Михайлівка. Саме до цих дітей завітали 7 березня 2024 року представники духовенства Полтавської єпархії: прес-секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Довганич, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, голова єпархіального відділу місіонерства та катехизації ієрей Володимир Чередниченко разом з волонтерами центру “Благо”, благодійниками та аніматорами.

Довгоочікувана і радісна зустріч була багатоплановою та різноманітною. Вона вмістила в себе і спілкування на духовні теми,  і молитви до Господа Бога та Цариці Небесної, і цікаві та захоплюючі розваги за участі аніматорів, ігри та конкурси, нові знайомства між дітлахами. Свідками та безпосередніми учасниками вказаних дійств стали, також, діти вказаних категорій із Шишак, які зусиллями благодійників, в якості гостей, були запрошені на цей захід. Серця всіх присутніх переповнювали позитивні емоції. Панувала загальна атмосфера любові, доброзичливості, відкритості. Саме того, чого нам так не вистачає в повсякденному житті.

Закінчилася ця особлива зустріч пригощанням солодощами і наданням благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування. Прощаючись, кожен, незалежно від віку і статусу, виніс із цього чудового заходу, часточку любові, добра, милосердя, віри в Бога, і поніс в світ, який, на жаль, сповнений гріхами. Цей світ, виконуючи Заповіді Божі, ми маємо зробити кращим, як навчав у Святому Євангелії Господь і Бог наш Ісус Христос. Завдяки, зокрема, і таким зустрічам.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *