Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Свято Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього – Новини Полтавської Єпархії

Свято Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

14 серпня 2022 року, в Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, свято Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті семи святих мучеників Маккавеїв Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили ключар протоієрей Миколай Довганич та соборне духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходько.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував протоієрей Миколай Довганич.

Високопреосвященніший Владика привітав клірика собору протодиякона Олександра Дубового з 20-річним ювілеєм з дня дияконської хіротонії, який він відзначив 11 серпня.

Після Богослужіння відбувся Хресний хід навколо собору. Владика освятив воду, зілля та мед нового збору, після чого звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *